Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Stresi dhe ky reper shqiptar janë gati të thyejnë rrjetin, së shpejti me një bashkëpunim të ri

20:56 | 21 Nentor 2020

Foto: Instagram

Stresi po vjen me shumë bashkëpunime.

Dihet tashmë se shumë shpejt, Stresi do të lansojë albumin e tij “Archimed”, për të cilin ka treguar se po punon prej disa kohësh, shkruan lajmi.net.

Albumi i tij do të përfshijë bashkëpunime të ndryshme, ku edhe u bë e ditur se njëri prej tyre do të jetë me një reper të njohur.

Stresi do të bëjë pjesë të “Archimed” reperin e njohur Çartani, emri i vërtetë i të cilit është Judovnik Boshnjaku, ku përmes një videoje ai ka paralajmëriar se po vjen diçka e re.

Nëpërmjet një videoje në Instagram, stresi tha se po vjen një hit i rradhës dhe duhet të bëhemi gati sepse vendi do të digjet.

“Bashkëpunimi i shumëpritur” e quan Stresi këngën që ata po sjellin, e cila në fakt ka vonuar pak.

Nuk ka ende një titull apo datë publikimi, por pritet që t’i zbulojmë sa më parë./Lajmi.net/