Start ëndrrash për Anglinë, kalon në epërsi në minutën e 5’-të ndaj Kroacisë – Lajmi.net
Start ëndrrash për Anglinë, kalon në epërsi në minutën e 5’-të ndaj Kroacisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:08, 11 July 2018
Kombëtarja e Anglisë ka kaluar në epërsi ndaj Kroacisë në ndeshjen gjysmëfinale.

Është Trippier që ka arritur të shënoi në minutën e pestë të ndeshjes.

Trippier shënoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë.

Kroaci 0-1 Angli./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO