Squillaci ofendon rëndë Ibrahimovicin (VIDEO)

Qendërmbrojtësi i Bastias, Sebastien Squillaci, e ka fyer rëndë Zlatan Ibrahimovicin.

Sport

19/10/2015 09:29

Squillaci i ka thënë sulmuesit se është një m.. dhe jo një lojtar i madh.

“Ju jeni m.., ju nuk jeni lojtarë i madh. Ju nuk keni respekt për të tjerët, duhet të tregoni më shumë respekt”, i tha Squillaci pas ndeshjes.

Ibra nuk ka reaguar fare, ndërsa ka realizuar dy golat e fitores së PSG-së në këtë ndeshje.

YouTube player