Sqarohen Heidi dhe Juli: Ai thotë që ka humbur respektin ndaj saj për disa arsye

Heidi dhe Juli janë dy nga banorët të cilët ishin bërë miq në ‘Big Brother VIP Albania’ por tashme raporti i tyre është prishur. Banorët janë sqaruar gjatë prajmit, shkruan lajmi.net. Heidi ka thënë që deri vonë Juli ka menduar së ajo e donte Romeon dhe krejt pa pritur tashmë i thotë që është e…

ShowBiz

23/04/2024 22:49

Heidi dhe Juli janë dy nga banorët të cilët ishin bërë miq në ‘Big Brother VIP Albania’ por tashme raporti i tyre është prishur.

Banorët janë sqaruar gjatë prajmit, shkruan lajmi.net.

Heidi ka thënë që deri vonë Juli ka menduar së ajo e donte Romeon dhe krejt pa pritur tashmë i thotë që është e ftoftë dhe mermer.

Juli ia ka kthyer së ajo ka ndryshuar shumë dhe që se ai ka humbur respektin për të për disa arsyeje.

Banori po ashtu është shprehur së në lidhjen e saj me Romeon, ajo është truri.

“Ti je truri i lojës në këtë lidhje, por nuk të respektoj më”, ka thënë Juli./Lajmi.net/

YouTube player