Sportive dhe joshëse, Rita Ora merr vëmendjen me pozat para pasqyrës

Rita Ora ka pozuar atraktive.

ShowBiz

28/10/2020 21:05

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka pozuar tejet atraktive në imazhet e fundit, shkruan lajmi.net.

Me veshje sportive ajo dukej seksi para pasqyrës.

Pranë postimit ajo ka treguar se po i mungon koha kur mund të punonte lirshëm.

“Më mungon të bëj xhirime pa shqetësime. E gjeta këtë në një nga xhirimet e fundit krejt normale që po bëja në LA. Shpresojmë që gjërat mund të kthehen në normalitet një ditë. Kujdesuni për njëri-tjetrin. Fat i mirë Amerika në zgjedhje. 2020 ka qenë patjetër një vit apo jo? Ju dua të gjithëve”, ka shkruar Rita pranë postimit./Lajmi.net/