Të tjera – Lajmi.net

Aktuale

Depayn e dënon policia, e shqyen tiketën

Memphis Depay është dënuar me 70 funte nga policia e Manchesterit për parkim në vend të gabuar, mirëpo lojtari e ka grisur tiketën dhe e ka hedhur atë në tokë. ...

20 September, 2015 Lexo më shumë

Gotze i shet atletet për t’i ndihmuar refugjatët

Mario Gotze ka vendosur të grumbullojë fonde për t’i ndihmuar refugjatët....

20 September, 2015 Lexo më shumë

UEFA mohon deklarimet për doping

UEFA i ka mohuar rezultatet e publikuara nga një raport sipas të cilit 7.7% nga 879 futbollistët e testuar kanë dalë pozitivë në doping. ...

20 September, 2015 Lexo më shumë

Sa vota i duhen Kosovës për pranim në UEFA?

Kosova do të jetë pjesë e axhendës në mbledhjen e radhës të UEFA-së, kur edhe pritet të ndodhë pranimi në këtë institucion....

20 September, 2015 Lexo më shumë

PSG ndalet në barazim (VIDEO)

Një gol i Edinson Cavanit në minutën e 84 ia ka dhënë një pikë PSG-së në përballje ndaj Reims. Siebatcheu shënoi për vendasit në minutën e 83,ndërsa rezultatin e barazoi uruguajani Cavani një minut më vonë. ...

19 September, 2015 Lexo më shumë

Morina do t’a mbrojë titullin në versionin WKU (VIDEO)

Kikboksieri, Dardan Morina, do ta mbrojë titullin e kampionit të botës në versionin WKU, kategoria deri në 76 kilogramë, kundër belgut Cedric de Keirsmaeker. ...

19 September, 2015 Lexo më shumë

Sportistja e famshme bëhet prostitutë (FOTO)

Nevoja për të shitur trupin e saj vinte nga nevoja për seks që i shkaktonte problemi i saj mendor, edhe pse ka qenë e martuar dhe me një vajzë që tani është 10 vjeç....

19 September, 2015 Lexo më shumë

Lansohet traileri i ‘FIFA 16’ (VIDEO)

Lionel Messi dhe Sergio Aguero janë pjesë e trailerit të lojës elektronike ‘FIFA 16’....

16 September, 2015 Lexo më shumë

Ndërron jetë tifozi i flaktë i Brazilit

Tifozi i famshëm i Kombëtares së Brazilit, Clovis Acosta Fernandes, ka ndërruar jetë. ...

16 September, 2015 Lexo më shumë

Forbes: Reali s’është klubi më i vlefshëm në botë.

Revista Forbes e ka publikuar listën e skuadrave sportive më të vlefshme në botë. ...

14 September, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO