Të tjera – Lajmi.net

Aktuale

ZYRTARE: Zbulohet kundërshtari i radhës i Wilder

Deontay Wilder më në fund ka gjetur kundërshtarin e tij të radhës....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Conor McGregor komenton Cristiano Ronaldon

Ylli i UFC, Conor McGregor, ka komentuar së fundmi yllin e Juventus, Cristiano Ronaldo....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Wilder zbulon arsyen pse nuk nënshkroi kontratën milionëshe me ‘DAZN’

Boksieri amerikan, Deontay Wilder, ka zbuluar arsyen pse refuzoi ofertën milionëshe të ‘DAZN’....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Formula 1: Bottas me ‘Mercedes’ triumfon në Grand Prix Australia

Finlandezi Valtteri Bottas ka triumfuar në garën e mbajtur në Melbourne....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Mercedesi i vjetër në sezonin e ri të Formula 1

Lewis Hamilton ka siguruar “pole position” sot në pistën e Melburn, aty ku mëngjesin e së dielës do të zhvillohet garat e Cmimit të Madh të Australisë në Formula 1 (gara e parë sezonale). ...

16 March, 2019 Lexo më shumë

Lennox Lewis tregon se cili boksier do t’i sillte më së shumti telashe

Ish kampioni i padiskutueshëm, Lennox Lewis, ka treguar se cili nga boksierët, në gjithë historinë, do t’i sillte atij më së shumti probleme, në kulmin e karrierës së tij....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Wilder iu jep fund shpresave për një duel me Joshuan?

Deontay Wilder është shumë afër që të shuaj shpresat për një duel me Anthony Joshuan....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Këta janë 10 sportistët më të njohur në botë

Është publikuar edhe lista me 10 sportistët më të njohur në botë, dhe ndoshta mund të befasoheni me këtë top 10-she....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Hearn tregon se si po ecin gjërat për duelin mes Joshua – Wilder

Promotori i Anthony Joshua ka treguar së fundmi se si po qëndron situata për një marrëveshje të mundshme mes klientit të tij dhe Deontay Wilder....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Zbulohen detaje të reja në lidhje me arrestimin e Conor McGregor

Conor McGregor është arrestuar në orët e para të këtij mëngjesi jashtë një hoteli në Miami....

12 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO