Sporti Vendor – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Feronikeli vazhdon bindshëm drejt titullit, Gjilani fiton në frymën e fundit ndaj KEK-ut

Kanë përfunduar edhe dy ndeshjet e radhës në xhiron e 23-të në Superligën e Kosovës....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Dy ndeshje tejet interesante luhen sot në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll

Superliga e Kosovës në Futboll vjen sot me dy ndeshje tejet interesante....

17 March, 2019 Lexo më shumë

ZYRTARE: Kosova publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Danimarkës dhe Bullgarisë

Kosova ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Danimarkës dhe Bullgarisë....

12 March, 2019 Lexo më shumë

​Tri federata të sportit në Kosovë përkrahen me mbi 750 mijë euro

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kuadër të mbështetjes financiare për federatat e sportit ka nënshkruar sot memorandume bashkëpunimi edhe me 3 federata të sporteve kolektive. Shuma totale e mbështetjes financiare arrin në vlerën e mbi 750 mijë eurove....

12 March, 2019 Lexo më shumë

Kosova publikon listën për dy ndeshjet e marsit, në listë edhe lojtari që luan me Milanon

Kosova ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit mars....

11 March, 2019 Lexo më shumë

UEFA e paralajmëron Kosovën

Kosova ka marrë një lajm aspak të mirë para ndeshjes me Danimarkën dhe Bullgarinë....

10 March, 2019 Lexo më shumë

Driton Kuka i gëzohet suksesit të Lorianës në Maroko

Driton Kuka i është gëzuar suksesit të Loriana Kukës në Maroko....

10 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO