Serie A – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Juventus po e transferon sulmuesin që ka shënuar 19 gola deri më tani

Juventus po tenton ta forcojë fazën ofanzive për sezonin e ri....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Sanchez transferohet te Juventus, por me një kusht

Juventus mund të bëjë një transferim befasues në verë....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Roma po shpëton nga ‘dështaku’

Roma do t’i bëjë disa largime me të përfunduar ky sezon....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Juventus po e kompleton transferimin rekord

Juventus është shumë afër të bëjë një transferim rekord....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Juventus po kryeson garën për Zaniolon

Juventusi thuhet se do të fitojë garën për të nënshkruar me Nicolo Zaniolon, pasi mesfushori do të largohet nga Roma nëse kjo skuadër nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Alexis Sanchez në Serie A

Juventus janë të gatshëm t’i ofrojnë Alexis Sanchez një rrugëdalje nga Manchester United, nëse pranon ulje të pagës....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Dzeko largohet nga Roma, mbetet në Serie A

Edin Dzeko mund të jetë pasuesi i Mauro Icardit te Inter....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Kluivert nostalgjik: Do të ishte mirë të isha tek Ajax

Pasi u transferua tek Roma gjatë afatit kalimtar veror, Justin Kluivert është kthyer të flas për ditët tek Ajax....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Wanda: Icardi dhe Inter afër paqes

E dashura dhe agjentja e Mauro Icardit ka bërë të ditur se lojtari është afër paqes me skuadrën e Inter....

18 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO