Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Allegri: Ronaldo është e ardhmja e Juventus

Massimiliano Allegri ka dhënë disa komente për yllin e skuadrës, Cristiano Ronaldo, pas kritikave të shumta që erdhën me eliminimin nga Liga e Kampionëve....

19 April, 2019 Lexo më shumë

Inter afër nënshkrimit me yllin e Man City

Skuadra e Inter është shumë afër që të mbyllë marrëveshjen me yllin e Manchester City....

19 April, 2019 Lexo më shumë

Nara tregon planet e Icardi për të ardhmen

E dashura dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Icardi, Wanda Nara, ka zbuluar planet e argjentinasit për të ardhmen....

19 April, 2019 Lexo më shumë

Roma merr një lajm të madh para duelit me Inter

Kryendeshja e javës në Serie A do të luhet ndërmjet skuadrës së Romës dhe asaj të Inter....

19 April, 2019 Lexo më shumë

Dzeko i thotë ‘PO’ transferimit te rivalët e Romës në Serie A

Edin Dzeko do të ndërrojë skuadër këtë verë, por do të mbetet në Serie A....

19 April, 2019 Lexo më shumë

Allegri: Ronaldo nuk e garanton triumfin në Ligën e Kampionëve

Massimiliano Allegri është paraqitur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Fiorentinës. ...

19 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus ‘dridh’ botën e futbollit me këto transferime

Eliminimi nga Liga e Kampionëve nga skuadra e Ajax, ka bërë që drejtuesit e Juventusit të mendojnë për shumë ndryshime në skuadër....

19 April, 2019 Lexo më shumë

Sassuolo apo Inter? Politano vendos për të ardhmen

Ylli i Serie A, Matteo Politano, ka vendosur për të ardhmen e tij, pas përfundimit të këtij sezoni....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Presidenti i Napolit ‘thumbon’ Ronaldon për dështimin e Juventus, kërkon edhe ndryshime nga UEFA

Aurelio De Lautentiis, presidenti i Napolit, ka dhënë disa kritika për yllin e Juventus, Cristiano Ronaldo, por edhe për sistemin e UEFA....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Romës në dyshim për derbin ndaj Inter

Fundjava në Serie A do të vije me super derbin që do të luhet mes skuadrave të Romës dhe Inter....

18 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO