Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Roma i ndalon lojtarët të fotografohen me Drake

Faqja e Romës në Anglisht tashmë njihet për postimet qesharake....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Fillon revolucion te Roma, ky lojtar largohet i pari

Roma do t’i bëjë disa largime me të përfunduar ky sezon....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Milan heq dorë nga super lojtari

Milan ka tentuar që gjatë afatit kalimtar të janarit ta transferojë Yannick Carrascon....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Inter po e transferon yllin që e duan Arsenal, Bayern e PSG

Inter mund t’i gëzojë tifozët e tyre me transferimin që mund ta bëjë në verë....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Inter me transferim 135 milionësh në verë

Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Roma po e blindon yllin e madh

Roma ka filluar t’i blindojë disa lojtarë me kontrata të reja....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Roma dhe Milan e duan yllin e rivalit nga Serie A

Milan dhe Roma kanë disa shënjestra të përbashkëta gjatë afatit kalimtar të kësaj vere....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Inter me top transferim nga Man City

Inter është shumë afër të bëjë një transferim të madh gjatë verës....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus shumë afër marrëveshjes me Joao Felix

Talenti premtues i Benficas, Joao Felix, është lojtari që po vëzhgohet nga shumë skuadra të mëdha evropiane....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus nuk ka shpresa për De Ligt, nisin tentimet për Joao Felix

Skuadra e Juventus duket se është pajtuar të heq dorë nga Matthijs De Ligt, i cili duket se veçse është i vendosur që të kalojë tek Barcelona....

15 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO