Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Stramaccioni, trajner i ri i Udineses

Andrea Stramaccioni ka gjetur sërish punë në Serie A. Ish trajneri i Interit është emëruar në krye të Udineses, në kontratë dyvjeçare....

4 June, 2014 Lexo më shumë

Balotelli, luan i Galatasarayt?

Sulmuesi i Milanit, Mario Balotelli mund të transferohet në Galatasray. Ylli italian ka ndezur spekulimet duke publikuar fotografinë e një Luani – simboli i klubit turk – në profilin e tij në Twitter....

4 June, 2014 Lexo më shumë

Milan pas Mandzukicit

Në rast të largimit të Mario Balotellit, Milani do të transferojë sulmuesin e Bayern Munichut, Mario Mandzukic, gjatë afatit kalimtar të verës....

4 June, 2014 Lexo më shumë

Roma transferon Keitan

Seydou Keita është përforcimi i parë i Romës gjatë afatit kalimtar të verës. Giallorossët kanë arritur marrëveshje me ish mesfushorin e Barcelonës, i cili është futbollist i lirë pas largimit nga Valencia....

3 June, 2014 Lexo më shumë

Milani blen nga PSG

Milani është shumë pranë të sigurojë dy përforcime nga Paris Saint-Germain. Rossonerët kërkojnë mbrojtësin Alex dhe mesfushorin Jeremy Menez, të dy futbollistë në skadim të kontratës në Parc des Princes....

3 June, 2014 Lexo më shumë

Juventusi i kthehet interesimit për Drogban

Juventusi e ka rikthyer interesimin për Didier Drogban. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë mund të arrijë në Torino pa para, pasi kontrata me Galatasarayn i skadon gjatë kësaj vere....

3 June, 2014 Lexo më shumë

Juventusi kërkon mbrojtës krahu në Spanjë

Juventusi është në kërkim të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe Bianconeri po ‘peshkojnë’ në Spanjë. Adriano, Coentrao e Marcelo, janë tre objektivat e gjigantit italian....

2 June, 2014 Lexo më shumë

Napoli kërkon 10 milionë për Behramin

Napoli e ka vendosur vlerën e Valon Behramit. Azzurri do ta shisnin mesfushorin kosovar vetëm për një shumë prej 10 milionë eurosh. Interi është ekipi më i interesuar për përfaqësuesin zviceran....

2 June, 2014 Lexo më shumë

Trezeguet në Modena?

Pronari i Modenas, Antonio Caliendo ka bërë një premtim të madh. Nëse skuadra e tij siguron rikthimin në Serie A, ai do të transferojë sulmuesin e mirënjohur, David Trezeguet....

31 May, 2014 Lexo më shumë

Inter kërkon Simeonen

Diego Simeone mund të emërohet trajner i Interit, për sezonin 2015-16. Sipas Sport Mediaset, Nerazzurrët e planifikojnë të ardhmen me trajnerin e tanishëm të Atletico Madridit....

31 May, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO