Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Man City ‘thyen bankën’ ofron 100 milionë euro për super mbrojtësin

Skuadra e Manchester City duket se nuk do të ndal shpenzimet as në afatin kalimtar të verës....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Milan dhe Inter duan shërbimet e yllit holandez

Skuadra e Milan dhe ajo e Inter janë gati për një ballafaqim të fortë, jashtë fushave të blerta....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Roma arrin marrëveshje të re me Zaniolo

Nicolo Zaniolo dhe skuadra e Romës kanë arritur një marrëveshje të re....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Largohet Allegri, vjen Deschamps

Massimiliano Allegri ka vendosur të largohet nga Juventus këtë verë, dhe Didier Deschamps do të jetë pasuesi i tij....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Man Utd me transferim 150 milionësh nga Serie A

Manchester United do të synojë transferimin e Kalidou Koulibay të Napolit....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Interi dëshiron ta ‘vjedh’ lojtarin që po shkëlqen në Premierligë

Inter po shpreson të mposht përpjekjet e Everonit për të nënshkruar në formë të përhershme me mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Ranieri merr një lajm të keq para ndeshjes me Napolin

Skuadra e Romës për kundërshtar të radhës në Serie A do të ketë skuadrën e Napolit....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Cutrone afër largimit nga Milano, këto janë dy skuadrat që e kërkojnë

Një nga lojtarët që shkëlqeu vitin e kaluar me Milan, Patrick Cutrone, mund të largohet nga ‘San Siro’....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Juve dhe Man Utd shpresojnë për ‘Ronaldon e ri’

Juventus dhe Manchester United po shihen si favoritët për të transferuar ‘Ronaldon e ri’....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Dybala ka një mesazh për tifozët e Juventus

Ylli i Juventus, Paulo Dybala, ka një mesazh për tifozët e skuadrës së tij....

22 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO