Premier League – Lajmi.net

Aktuale

Mourinho: Dështova për shkak të Ronaldos

Trajneri i Chelseas, Jose Mourinho ka thënë se arsyeja që ai nuk arriti të fitojë titullin e Ligës së Kampionëve me Real Madridin ishte Cristiano Ronaldo....

15 September, 2014 Lexo më shumë

Chelsea transferon Manean

Chelsea ka arritur të transferojë mbrojtësin e Viitorul, 17 vjeçarin Cristian Manean....

15 September, 2014 Lexo më shumë

Van Gaal i lumtur me fitoren

Trajneri i Manchester United, Louis Van Gaal është shprehur tejet i lumtur me fitoren që skuadra e tij e ka shënuar në ndeshjen e sotme kundër QPR-s....

14 September, 2014 Lexo më shumë

Rooney barazon rekordin e Henryt

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney është i treti sa i përket listës së golashënueseve më të mirë në historinë e Premier Ligës, duke u barazuar me legjendën e Arsenalit, Thierry Henryn....

14 September, 2014 Lexo më shumë

Vlerësimet e lojtarëve: Manchester United 4-0 QPR

Manchester United ka shënuar fitore bindëse kundër QPR-s me rezultat 4-0, ndërsa më poshtë i keni notat e lojtarëve të bazuara në paraqitjen që ata treguan në këtë takim....

14 September, 2014 Lexo më shumë

Kujdes, po rikthehet Manchesteri i vjetër

Manchester United më në fund ka shënuar një fitore bindëse, duke e mposhtur në Old Trafford skuadrën e QPR-s me rezultat 4-0, që njëherësh është dhe fitorja e parë e Djajve e shënuar në këtë sezon në Premier Ligë....

14 September, 2014 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Manchester United – QPR

Skuadra e Lous Van Gaal do të kërkojë që sonte para tifozëve të vet, të shënojë fitoren e parë në sezonin e ri të Premier Ligës. Trajnerët e dy skuadrave kanë publikuar emrat e lojtarëve me të cilët do të zbresin në fushë për të zhvilluar këtë takim....

14 September, 2014 Lexo më shumë

Rooney: United mund ta fitojë Premier Ligën

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney ka thënë se skuadra e tij ka ende gjasa për të fituar titullin e Ligës Premier....

14 September, 2014 Lexo më shumë

Fabregas futet në histori të Premier Ligës

Mesfushori i Chelseas, Cesc Fabregas është shndërruar shumë shpejt në një rekord-thyes, që nga rikthimi i tij në Premier Ligë....

14 September, 2014 Lexo më shumë

‘Terry, idioti më i madh’

Rio Ferdinand ka lansuar një sulm të ashpër në drejtim të kapitenit të Chelseas, John Terryt, për të cilin ka thënë se është një idiot shumë i madh....

14 September, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO