Premier League – Lajmi.net

Aktuale

Pochettino me dy transferime të mëdha te Tottenham

Pas këtij sezonin të suksesshëm që po kalojnë, Tottenham është gati për të bërë disa transferime....

18 April, 2019 Lexo më shumë

“Man Utd ka nevojë për gjashtë transferime”

Manchester United pritet që në verë t’i largojë një numër të madh të lojtarëve....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Chelseas e refuzon kontratën e re, dëshiron të largohet

Chelsea pritet t’i humbet disa lojtarë gjatë afatit kalimtar veror....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Arsenal me super transferim nga Barcelona

Arsenal është duke planifikuar të bëjë një transferim gjigant nga Barcelona....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Pas dënimit nga FIFA, Chelsea merr lajmin e madh

Chelsea është dënuar me dy afate të transferimeve të lojtarëve nga FIFA....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Chelsea ia tregon Realit çmimin e ri të Hazardit

Chelsea ka vendosur të ul çmimin e Eden Hazard....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Revolucion te Man Utd, largohen 11 lojtarë

Manchester United ndjen nevojën për ndryshime të mëdha në skuadër në verën e vitit 2019....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Liverpool në ‘shok’, sherr mes Salah dhe Klopp

Liverpool sonte (e mërkurë) zhvillon ndeshjen e kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve në udhëtim te Porto....

17 April, 2019 Lexo më shumë

Man Utd me gjashtë transferime në verë

Manchester United duket se do ta thyej bankën për transferimet që do t’i bëjë në verë....

17 April, 2019 Lexo më shumë

Super lojtari e refuzon transferimin te Man Utd

Manchester United ka marrë një lajm të hidhur....

17 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO