Liga e Kampionëve – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

“Messi ka një dobësi në lojën e tij, dhe unë e di atë”

Manchester United dhe Barcelona do të takohen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë

“Ronaldinho një mashtrues i vazhdueshëm, Messi shumë i majtë, Puyol udhëheqës i dobët”

Mediet në Angli kanë publikuar një fragment të Jose Mourinhos që vjen nga sezoni 2005/2006, nga një përballje mes Chelsea dhe Barcelonës në Ligën e Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Azpilicueta: Nuk mund të humbim pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve

Mbrojtësi spanjoll i Chelsea, Cesar Azpilicueta, ka komentuar situatën e vështirë në të cilën po kalon Chelsea....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Pochettino: Barcelona me gjeniun Messi janë favoritët për Ligën e Kampionëve

Edhe trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, duket se ka mbetur i mahnitur nga paraqitja e Lionel Messi ndaj Real Betis....

18 March, 2019 Lexo më shumë

UEFA me lajm shokues për Ronaldon

Cristiano Ronaldo ka marrë një lajm aspak të mirë....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Man Utd merr lajmin fantastik para përballjes me Barcelonën

Manchester United ka marrë një lajm të mirë para përballjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Allegri flet për festimin e Ronaldos, përmend edhe dënimin e mundshëm nga UEFA

Massimiliano Allegri i ka dalë në mbrojtje lojtarit të tij, Cristiano Ronaldo, për festimin pas fitores ndaj Atletico Madrid....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Valverde: Ndeshja ndaj Man Utd atraktive, por e vështirë

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se pret një ndeshje shumë të vështirë në kuadër të Ligës së Kampionëve....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Mourinho: Ky Bayern, shumë i dobët

Jose Mourinho ka kritikuar paraqitjen e Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, ndërsa ka zgjedhur fjalët më të mira për Liverpoolin, pas fitores në ‘Allianz Arena’....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Formacioni me yjet që kurrë nuk e kanë fituar Ligën e Kampionëve

Të premten është tërhequr shorti i fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, dhe shumë tifozë janë ngazëllyer me të, duke besuar se skuadrat e tyre mund të triumfojnë në fund....

16 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO