Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Aktuale

Klopp pyetet për situatën e Shaqirit, kjo është përgjigja e tij

Xherdan Shaqiri erdhi si një yll te Liverpool, shkëlqimi i të cilit ka filluar të shuhet në pjesën e dytë të sezonit....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Komike, lojtari i Tottenhamit: Ja sa kohë pas ndeshjes e kam kuptuar që jemi kualifikuar

Moussa Sissoko ka deklaruar se nuk e ka ditur që Tottenham ka arritur në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve derisa një pjesë e stafit të skuadrës së tij e kanë informuar atë në dhomat zhveshjes....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Lojtari i Man Utd kërkon falje për paraqitjen e dobët kundër Barcelonës

David de Gea u ka kërkuar falja bashkëlojtarëve të Manchester United në zhveshtore pas humbjes nga Barcelona në Ligën e Kampionëve....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Mesjava në Ligën e Kampionëve ka dhuruar sfida jashtëzakonisht emocionuese....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Conte flet më në fund për të ardhmen e tij

Antonio Conte ka konfirmuar se do të rikthehet në futboll në sezonin tjetër, tek një klub me një projekt që do ta bind atë....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Barcelona – Liverpool, ky është komenti i Luis Suarez

Barcelona dhe Liverpool do të takohen në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Dalin pamje të reja: A gaboi VAR te goli i Llorentes?

Edhe pse rezultati i përgjithshëm i dy ndeshjeve mes Manchester Cityt dhe Tottenham ishte 4:4, skuadra e Mauricio Pochettino ka kaluar në gjysmëfinale falë golave të shënuar si skaduar mysafire....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Reagimi pikëllues i Son kur e kupton se nuk ka të drejtë loje kundër Ajax

Tottenham ka shënuar një sukses historik duke kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, pas eliminimit që i bëri Manchester Cityt....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Liverpool prezanton fanellat e veçanta për sezonin e ri

Liverpool kanë zyrtarizuar fanellat për sezoni e ri....

18 April, 2019 Lexo më shumë

Van Dijk: Kështu do ta ndalim Messin

Virgil van Dijk pranon se Liverpool duhet të jetë në më të mirën e tyre për të ndalur Lionel Messin në përballjen gjysmëfinale....

18 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO