Lajme futbolli – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

“Rabiot është ‘burgosur’ nga PSG-ja”

Adrien Rabiot do të largohet përfundimisht nga PSG-ja....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Alves ka vendosur se ku dëshiron të luajë

Dani Alves është i zhgënjyer me eliminimin e PSG-së nga Liga e Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë

McGregor tallet keq me Ibrahimovicin

Zlatan Ibrahimovic njihet për deklaratat e tij sa kontroverse, aq edhe qesharake....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Panucci e dënoi Strakoshën, por ka harruar se një ikje e aeroplanit 23 vite më parë ia shpëtoi jetën

Thomas Strakosha do të jetë mungesa më e madhe e Kombëtares Shqiptare në ndeshjet e marsit....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Ibra: Ja pse në vitin 2011 e refuzova Man Cityn

Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se në vitin 2011 ka refuzuar mundësinë t’i bashkohet Manchester Cityn, duke zgjedhur Milanin....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Përjashtimi i Thomasit, reagon Foto Strakosha: Mbështes Panuccin, ja e vërteta

Kombëtarja është momenti i krenar isë për çdo futbollist. E kush më mirë se një ish-kapiten, një ish-portier dhe një legjendë që e ka veshur prej dekadash ngjyrën kuqezi mund ta dijë këtë....

19 March, 2019 Lexo më shumë

“Messi ka një dobësi në lojën e tij, dhe unë e di atë”

Manchester United dhe Barcelona do të takohen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Ibrahimovic thotë se Premierliga është e mbivlerësuar

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer të flas për kohën e kaluar në Premierligë....

19 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO