Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Messi – Ronaldo, flasin yjet e futbollit (VIDEO)

Debati se cili është lojtari më i mirë në botë, Messi apo Ronaldo, është zhvendosur tek disa prej lojtarëve më të suksesshëm botëror....

14 September, 2015 Lexo më shumë

Benitez ‘dëshpëron’ Ronaldon

Rafael Benitez, ka deklaruar se nuk mund të vendos nëse Ronaldo është lojtari më i mirë të cilin ai e ka stërvitur....

14 September, 2015 Lexo më shumë

Di Maria: Ibrahimovic në një nivel me Messin dhe Ronaldon

Angel Di Maria është lojtari që ka pasur fatin të luajë me Messin, Ronaldon dhe tash në fund me Ibrahimovicin. ...

14 September, 2015 Lexo më shumë

Mihajlovic lavdëron Shqipërinë

Sinisa Mihajlovic ka thënë se loja si ekip dhe disiplina janë elementet të cilat kanë bërë që Shqipëria t’i ketë 11 pikë në grupin e saj. ...

14 September, 2015 Lexo më shumë

Klopp përzgjedhës i Holandës

Jurgen Klopp mund t’a marrë drejtimin e Kombëtares së Holandës. ...

14 September, 2015 Lexo më shumë

Xhaka: Duhet të vrapojmë deri sa të vjellim

Granit Xhaka nuk është aspak i kënaqur me paraqitjet e Borussia Monchengladbachut në fillim të edicionit në Bundesligë....

14 September, 2015 Lexo më shumë

Meha e shënon golin e fitores për Konyaspor (VIDEO)

Alban Meha ka vazhduar me paraqitje të mira te skuadra turke Konyaspor....

13 September, 2015 Lexo më shumë

Aguero në dyshim për ndeshjen ndaj Juventusit

Kun Aguero, ka pësuar një lëndim në gju dhe nuk është e sigurtë nëse do të mund të paraqitet kundër Juventusit në Ligën e Kampionëve. ...

13 September, 2015 Lexo më shumë

Cana e nis me humbje

Lorik Cana e ka nisur me humbje karrierën e tij te skuadra e Nantes....

13 September, 2015 Lexo më shumë

Silva: PSG mund t’a arrijë finalen e Ligës së Kampionëve

Thiago Silva, beson se PSG duhet t’a synojë arritjen në finale të Ligës së Kampionëve....

13 September, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO