Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Formacionet zyrtare: Inter – Roma

Janë publikuar formacionet zyrtare për super derbin Inter - Roma....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Gattuso i pakënaqur me skuadrën e tij

Trajneri i Milan, Gennaro Gattuso, është shprehur shumë i pakënaqur me skuadrën e tij, pas ndeshjes ndaj Parmas....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Napolit dhe Ancelotti prishin raportet

Situata në skuadrën e Napolit duket se nuk është aspak e mirë....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Man City i futet garës me Juventus, synimi Joao Felix

Manchester City është skuadra e fundit që i është futur garës për yllin e Benfica, Joao Felix....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich shënon fitore minimale ndaj Werder, ruan kreun e tabelës

Skuadra e Bayern Munich e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 29-të të Bundesligas....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Fiorentina....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Prishtina shënon fitore dramatike në Gjilan për kreun e tabelës, fiton edhe Llapi

Kanë përfunduar dy ndeshjet e planifikuara të luhen sot në kuadër të Superligës së Kosovës....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Zidane pyetet për Mbappe, kjo është përgjigja e tij

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur më në fund rreth mundësisë që skuadra e tij ta transferojë sulmuesin francez, Kylian Mbappe....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Man City humb përsëri De Bruyne, tjetër lëndim për belgun

Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne, nuk ia doli që të mbyllte gjithë ndeshjen kundër Tottenham Hotspur. Reprezentuesi i Belgjikës pësoi një lëndim paka para përfundimit të pjesës së parë, kur po luhej minuta e 38-të e ndeshjes. De Bruyne u lëndua pa asnjë kontakt me kundërshtarin, kur provoi një goditje të fuqishme nga […]...

20 April, 2019 Lexo më shumë

Klopp ka një kërkesë për federatën angleze, para dueleve të Ligës së Kampionëve

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka bërë një kërkesë interesante për federatën angleze të futbollit....

20 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO