Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Ibra: Ja pse në vitin 2011 e refuzova Man Cityn

Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se në vitin 2011 ka refuzuar mundësinë t’i bashkohet Manchester Cityn, duke zgjedhur Milanin....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Me këtë top do të luhen ndeshjet kualifikuese për Euro 2020

Këtë javë do të fillojnë kualifikimet për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Basha: Ndaj Turqisë të përsërisim fitoren në Portugali, Lenjani e ka vendosur vetë!

Migjen Basha ka dalë në konferencë për shtyp, ku foli për ndeshjet që Shqipëria do luajë me Turqinë dhe Andorrën për kualifikueset e Euro 2020....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Juventus po kryeson garën për Zaniolon

Juventusi thuhet se do të fitojë garën për të nënshkruar me Nicolo Zaniolon, pasi mesfushori do të largohet nga Roma nëse kjo skuadër nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Messi dhe Dybala prezantojnë fanellat e reja të Argjentinës

Kombëtarja e Argjentinës ka prezantuar fanellat e reja që lojtarët e saj do t’i mbajnë veshur në Kupën e Amerikës....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Lajm fantastik për Kosovën para ndeshjes me Danimarkën dhe Bullgarinë

Mesfushori i Kosovës, Hekuran Kryeziu të martën në mëngjes është bashkuar me futbollistët tjerë të Kosovës në hotelin ku janë të grumbulluar....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Reali mëson çmimin e pasardhësit të CR7, po thyhet rekord në transferime

Zinedine Zidane ka finalizuar transferimin e parë pas kthimit te Real Madrid....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Përjashtimi i Thomasit, reagon Foto Strakosha: Mbështes Panuccin, ja e vërteta

Kombëtarja është momenti i krenar isë për çdo futbollist. E kush më mirë se një ish-kapiten, një ish-portier dhe një legjendë që e ka veshur prej dekadash ngjyrën kuqezi mund ta dijë këtë....

19 March, 2019 Lexo më shumë

“Messi ka një dobësi në lojën e tij, dhe unë e di atë”

Manchester United dhe Barcelona do të takohen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve....

19 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO