La Liga – Lajmi.net

Aktuale

Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Leganes dhe Real Madridit....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Lojtari e do rikthimin te Real Madrid

Real Madrid mund ta humbet një lojtar tejet të rëndësishëm....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid me transferim të papritur në verë

Real Madrid mund të has në probleme të mëdha gjatë afatit kalimtar të verës....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid e ofron yllin e madh për transferimin e Pogbas

Real Madrid do ta largojë Gareth Balen në fund të këtij sezoni....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Zidane – Courtois – Navas: Njëri do të largohet nga Real Madrid

Skuadra e Real Madrid do të ketë një dilemë shumë të vështirë në fund të këtij sezoni....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Lloris mendon se hapësirat e Kane mund të mbulohen, ka besim tek Son dhe Lucas Moura

Kapiteni i Tottenham Hotspur, Hugo Lloris, është shprehur optimist para ndeshjes së kthimit kundër Manchester City....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Vinicius e pranon se lojtarët e Real Madrid nuk ndihen rehat para Zidane

Anësori i Real Madrid, Vinicius JR, ka zbuluar diçka interesante rreth raporteve të lojtarëve të Real Madrid me trajnerin Zinedine Zidane....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Carvajal lavdëron Zidanen: Ai është i guximshëm që u rikthye në skuadër

Mbrojtësi i Real Madrid, Dani Carvajal, ka dhënë disa komente pozitive për trajnerin e tij, Zinedine Zidane....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Mbappe nuk shfrytëzon mungesën e Messi – Ja si duket gara për ‘Këpucën e Artë’

Gara për ‘Këpucën e Artë’ do të jetë shumë interesante në xhirot e mbetura në top pesë ligat më të forta evropiane....

15 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO