La Liga – Lajmi.net

Aktuale

Jordi Alba: Trajneri po bën punë të mirë, e duam La Ligan

Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka dhënë komentet e tij pas fitores ndaj Real Sociedad....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Barcelona 2:1 Real Sociedad, notat e lojtarëve

Barcelona e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 33-të në La Liga....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Barcelona gjithnjë e më afër titullit, fiton edhe ndaj Sociedad

Skuadra e Barcelonës e ka mbyllur me fitore edhe xhiron e 33-të në kampionatin spanjoll....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Barcelona kalon në epërsi në fundin e pjesës së parë

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen Barcelona – Real Sociedad....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Barcelona – Real Sociedad

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Barcelonës dhe Real Sociedad....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Zidane pyetet për Mbappe, kjo është përgjigja e tij

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur më në fund rreth mundësisë që skuadra e tij ta transferojë sulmuesin francez, Kylian Mbappe....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid nënshkruan kontratën më të madhe në histori të klubit

Real Madrid dhe kompania e madhe Adidas kanë arritur marrëveshje për nënshkrimin e një marrëveshje që kap vlerën prej 1.6 miliardë euro....

20 April, 2019 Lexo më shumë

“Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit”

Carles Puyol ka thënë se Lionel Messi është lojtari më i mirë në historinë e futbollit, duke përshëndetur zhvillimin e tij si lojtar në çdo mënyrë, derisa Barcelona po bëhet gati për një festë të trefishtë këtë sezon....

20 April, 2019 Lexo më shumë

Vendos Bale, zgjedh skuadrën për sezonin e ri

Gareth Bale ka zgjedhur skuadrën për sezonin e ri....

20 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO