La Liga – Lajmi.net

Aktuale

Ylli i Real Madrid i befasuar me rikthimin e Zidane

Rikthimi i Zinedine Zidane tek Real Madrid ishte një befasi e madhe për të gjithë ndjekësit e futbollit....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Super mesfushori e refuzon Real Madridin

Pas një fryme pozitive që pushtoi kampin e Real Madrid pas rikthim të Zinedine Zidane, kanë filluar të dëgjohen edhe lajme të këqija....

21 March, 2019 Lexo më shumë

De Jong tregon se me kë u këshillua për kalimin tek Barca

Mesfushori i Ajax Amsterdam, Frenkie de Jong, ka nënshkruar kontratë me skuadrën e Barcelonës, gjatë afatit të fundit kalimtar....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Bayern arrin marrëveshjen me yllin e Atletico?

Bayern Munich se ka arritur marrëveshjen me yllin e skuadrës së Atletico Madrid....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Luftë e madhe mes Barcës e Man Utd – Përfshihen tifozët

Një luftë e ashpër po zhvillohet mes skuadrës së Manchester United dhe asaj të Barcelonës....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Spanja detekton ‘Torresin e ri’ – Shikoni statistikat e të riut mahnitës

Kombëtarja e Spanjës në futboll ka vuajtur viteve të fundit për të gjetur një sulmues të qendrës....

21 March, 2019 Lexo më shumë

De Ligt thotë fjalën e tij – Ky është destinacioni i radhës sipas dëshirës së tij

Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Vinicius: Ronaldo është një legjendë

Vinicius Junior e ka cilësuar Cristiano Ronaldon një legjendë të Real Madridit....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Real Madrid ka gati transferimin 100 milionësh

Real Madrid duket se do t’i bëjë disa shpenzime të mëdha në afatin e verës....

20 March, 2019 Lexo më shumë

Punë e kryer: De Ligt është i Barcelonës

Matthijs de Ligt është lojtari më i ri i Barcelonës....

20 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO