Bundesliga – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Selektori i Anglisë ‘dëmton’ Bayernin me këshillën për Odoi: Mos u largo nga Chelsea

Këshilla që trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, ka dhënë për Callum Hudson Odoi, nuk do t’i pëlqej aspak skuadrës së Bayern Munich....

24 March, 2019 Lexo më shumë

E papritur: Man Utd dhe Liverpool rivalizojnë Bayernin për yllin e Chelsea

Bayern Muncih duket se nuk do të përballet vetëm me Chelsean kur është puna tek shërbimet e Callum Hudson Odoi....

24 March, 2019 Lexo më shumë

Befason ish ylli i Anglisë, përkrah kalimin e Hudson Odoi nga Chelsea tek Bayern

Callum Hudson Odoi ka qenë objektivi kryesor i Bayern Munich në afatin kalimtar të janarit....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Alaba i hapur të largohet nga Bayern Munich

David Alaba ka pranuar se është i hapur të largohet nga Bayern Munich....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Bayern shpreh pakënaqësinë me skuadrën, paralajmëron largimin

Mesfushori i Bayern Munich ka shprehur pakënaqësitë e tij me skuadrën, duke thënë se nuk po ka hapësirat e duhura....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Bayern arrin marrëveshjen me yllin e Atletico?

Bayern Munich se ka arritur marrëveshjen me yllin e skuadrës së Atletico Madrid....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich me transferim 40 milionësh për sezonin e ri

Bayern Munich duke se ka gjetur zëvendësuesin e Arjen Robben....

19 March, 2019 Lexo më shumë

Munishi tregon se te cili gjigant i Evropës mund të transferohet Rashica

Ismet Munishi e sheh të ardhmen e Milot Rashicës te Borussia Dortmund apo Bayern Munich...

19 March, 2019 Lexo më shumë

Gara për ‘Këpucën e Artë’: Shikoni diferencën Messi – Ronaldo

Gara për ‘Këpucën e Artë’ edhe këtë vit po del të jetë shumë interesante....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Rashica me deklaratë të madhe pas fitores ndaj Leverkusenit

Milot Rashica po kalon nëpër një formë të lartë në këtë sezon....

18 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO