Bundesliga – Lajmi.net

Aktuale

Kjo është statistika e jashtëzakonshme e Milot Rashicës me Werder Bremen

Milot Rashica më në fund duket se ka bindur trajnerin e Werder Bremen, dhe tashmë po aktivizohet në formacionin e parë....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Milot Rashica shënon  tjetër gol para ndeshjeve të Kosovës

Ylli i Kosovës, Milot Rashica, ka shënuar edhe një gol duke konfirmuar formën e tij të jashtëzakonshme....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Reus i jep tri pikë Dortmundit, vazhdon gara e ashpër në Bundesliga

Skuadra e Borussia Dortmund ka shënuar fitore mjaft të vështirë në udhëtimin në Berlin....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Pas Mbappe, Real Madrid shton edhe një emër në listën e dëshirave

Real Madrid po përgatitet për një merkato të madhe, për të furnizuar mirë Zinedine Zidane për rikthimin e tij....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Mourinho: Ky Bayern, shumë i dobët

Jose Mourinho ka kritikuar paraqitjen e Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, ndërsa ka zgjedhur fjalët më të mira për Liverpoolin, pas fitores në ‘Allianz Arena’....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Revolucioni tek Bayern: Po largohen edhe Neuer e Lewa, ja cilat do të jenë transferimet e reja

Bayern Munich është eliminuar nga gara e Ligës së Kampionëve, duke u eliminuar qysh në fazën çerekfinale....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Befason Kovac: Bayern nuk ka kapacitet të përballët me skuadrat elitare të Evropës

Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, ka befasuar me deklaratën e tij pas eliminimit nga Liga e Kampionëve....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Drejtuesit e Barcelonës shihen në ‘San Siro’ – Kjo është arsyeja

Drejtuesit e Barcelonës kanë shikuar nga afër ndeshjen ndërmjet Inter dhe Eintracht Frankfurt....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Pas disfatës 7:0 ndaj Man City, shkarkohet trajneri i Schalke

Schalke 04 është turpëruar mbrëmë në ndeshjen kundër Manchester City, ku pësoi humbje me rezultatin 7:0....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Ribery po transferohet aty ku më së paku pritej

Franck Ribery ka vendosur se në fund të këtij sezoni të largohet nga Bayern Munich....

14 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO