Basketboll – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

A e mbani mend herën e fundit që LeBron mungoi në ‘play off’?

LeBron James do të humb fazën post-sezonale ‘play off’, pasi Los Angeles Lakers dështuan të sigurojnë një vend në top tetëshen e konferencës perëndimore....

18 March, 2019 Lexo më shumë

LeBron luajti sezonin më të dobët? Statistikat nuk thonë kështu

LeBron James pritet që të humb fazën e garave ‘play off’ në NBA, pasi luajti tetë vite radhazi në finale....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Basketboll: Kupa e Botës Kina 2019 – Zyrtarizohen tetë grupet, ja me kë përballet Amerika

Janë kompletuar të gjitha grupet (8) për Kupën e Botës në Basketboll, që do të zhvillohet në Kinë....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Këta janë 10 sportistët më të njohur në botë

Është publikuar edhe lista me 10 sportistët më të njohur në botë, dhe ndoshta mund të befasoheni me këtë top 10-she....

15 March, 2019 Lexo më shumë

E pabesueshme: Lakers po konsiderojnë të shkëmbejnë LeBron James

Skuadra e Los Angeles Lakers duket se është shumë afër që të marrë një vendim të papritur....

14 March, 2019 Lexo më shumë

KB Prishtina kishte një tifoz special në sfidën ndaj Varesse

Etrit Berisha ka qenë tifozi special i Z Mobile Prishtina në ndeshjen e FIBA Europe Cup kundër Pallacanestro Varesse në Itali....

14 March, 2019 Lexo më shumë

Përfundon ëndrra evropiane për KB Prishtinën

Ka përfunduar ëndrra evropiane për KB Prishtinën....

13 March, 2019 Lexo më shumë

Pallacanestro Varese – KB Prishtina, ky është rezultati i pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Pallacanestro Varese – Z Mobile Prishtina....

13 March, 2019 Lexo më shumë

Nuk kishin leje për të hyrë në Kosovë, Policia kthen mbrapsht basketbollistët serbë

Basketbollistëve të klubit “Sloga”, nga Kraljeva nuk iu lejua hyrja në Kosovë, pasi që nuk kishin leje. ...

10 March, 2019 Lexo më shumë

LeBron jashtë ‘play off’, ja çfarë komenti ka Irving për këtë

LeBron James pas shumë viteve duket se do të mbetet jashtë fazës ‘play off’ në NBA....

10 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO