Basketboll – Lajmi.net

Aktuale

Fitore e madhe e Pejës ndaj Levskit

Peja e ka shënuar një fitore tejet të rëndësishme në Bullgari ndaj Levskit....

2 March, 2016 Lexo më shumë

Sigal Prishtina përforcohet me një basketbollist

Sigal Prishtina e ka bërë ‘goditjen’ e fundit, pak orë para përfundimit të afatit kalimtar të dimrit për lojtarë të huaj....

2 March, 2016 Lexo më shumë

Sigal Prishtina e shkatërron Kozuvin

Sigal Prishtina ka shënuar fitore të thellë ndaj Kozuvit në Ligën Ballkanike....

1 March, 2016 Lexo më shumë

Sigal Prishtina e Peja përjashtohen nga Balkan League?

Balkan League i ka dhënë vërejtjen e fundit ekipeve kosovare....

26 February, 2016 Lexo më shumë

Sigal Prishtina – Peja, përfundon ndeshja dramatike

Sigal Prishtina ka fituar ndaj Pejës në Ligën Ballkanike....

24 February, 2016 Lexo më shumë

Sigal Prishtina – Peja, rezultat i ngushtë pas pjesës së parë

Sigal Prishtina dhe Peja janë duke u përballur në Ligën Ballkanike....

24 February, 2016 Lexo më shumë

Britania e Madhe – Shqipëria, përfundon me 86 pikë diferencë

Britania e Madhe e ka turpëruar Shqipërinë, në kualifikimet për Kampionatin Evropain në basketboll, në konkurrencën e femrave. ...

20 February, 2016 Lexo më shumë

Zyrtare: Përforcohet Barcelona

Barcelona e ka zyrtarizuar transferimin e basketbollistit Joey Dorsey. ...

19 February, 2016 Lexo më shumë

Morina: Lamtumirë Sigal Prishtina

Gëzim Morina i ka dhënë lamtumirën e tij Sigal Prishtinës....

18 February, 2016 Lexo më shumë

ZYRTARE: Përforcimi i ri largohet nga Sigal Prishtina

Alo qendra, Gëzim Morina, është larguar nga Sigal Prishtina....

17 February, 2016 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO