Sport – Lajmi.net

Aktuale

Torres: Duhet ta shijojmë kualifikimin

Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres ka thënë se ai ndihet shumë i lumtur pas ndeshjes kundër Realit, duke shtuar se të gjithë duhet ta shijojnë këtë arritje....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Vlerësimet e lojtarëve: Real Madrid 2-2 Atletico Madrid

Reali ka barazuar në shtëpi 2-2 kundër Atleticos, mirëpo është eliminuar nga Copa del Rey me rezultat të përgjithshëm nga dy ndeshje 4-2 në të mirë të djelmoshave të Simeones. Më poshtë i keni vlerësimet e lojtarëve të këtij takimi....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Atletico eliminon Realin midis Bernabeut (Video)

Skuadra e Atletico Madridit ka arritur që ta eliminojë Real Madridin nga Copa del Rey midis Bernabeut, falë rezultatit të përgjithshëm nga dy ndeshje, 4-2 në të mirë të skuadrës së Diego Simeones....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Elche – Barcelona

Barcelona udhëton te skuadra e Elches për të zhvilluar ndeshjen kthyese në kuadër të Copa del Reyt. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Torres bën hajgare me Pepen, shënon golin e dytë ndaj Realit (Video)

Fernando Torres si duket është egjeli i Real Madridit, pasi ka shënuar dhe golin e dytë midis Santiago Bernabeut në ndeshjen e Copa del Rey....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Juventus – Verona

Juventusi e pret në shtëpi skuadrën e Veronës për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të Kupës së Italisë. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Torres shënon në minutën e parë ndaj Realit (Video)

Real Madridi e ka filluar shumë keq takimin ndaj Atletico Madridit, pasi ka pësuar gol që në minutën e parë të takimit, nga sulmuesi spanjoll, Fernando Torres....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Real Madrid – A.Madrid

Real Madridi e pret në shtëpi skuadrën e Atleticos Madridit për të zhvilluar ndeshjen kthyese të Copa del Rey. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Ja si pritet Reali në Bernabeu nga tifozët (Video)

Skuadra e Real Madridit ka zbarkuar në Santiago Bernabeu ku pas pak do të fillojë ndeshja ndaj Atleticos. Ata janë mirëpritur shumë mirë nga tifozët....

15 January, 2015 Lexo më shumë

Në Etihad ofrojnë 620 milionë euro për Messin!

Është e tepërt të përsëritet se ndërmjet Lionel Messit dhe klubit Barcelona gjithçka është idilike dhe se futbollistit argjentinas nuk i shkon ndër mend të ikë nga Camp Nou, pasi konflikti i tij me trajnerin Luis Enrique tashmë ka depërtuar jashtë dyerve të klubit katalanas. ...

15 January, 2015 Lexo më shumë

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO