Spanjë – Gjeorgji, rezultat i papritur (VIDEO)

Gjeorgjia ka kaluar në epërsi në ndeshjen miqësore ndaj Spanjës. Okriashvilli ka shënuar për 0:1 në minutën e 40-të.

Sport

07/06/2016 21:32

http://www.dailymotion.com/video/x4f0fwk_okriashvilli-goal-0-1-spain-vs-georgia-07-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.