Spanja shkarkon Lopeteguin, ja çfarë ka bërë Ramos – Lajmi.net
Spanja shkarkon Lopeteguin, ja çfarë ka bërë Ramos
Autori: Lajmi.net Sport 15:02, 13 June 2018
Julen Lopetegui u largua nga detyra si selektor i Spanjës, pas lajmit për angazhim si trajner i ri në Real Madrid pas Kampionatit botëror 2018.

Sergio Ramos ka reaguar pas shkarkimit të selektorit Julen Lopetegui nga ekipi i Spanjës.

Lopetegui u largua nga detyra pas lajmit për angazhim si trajner i ri në Real Madrid pas Kampionatit botëror 2018.

Kapiteni Ramos ka reaguar me një mesazh në rrjetet sociale, përcjell “lajmi.net”.

“Tani, sot dhe nesër, së bashku”, shkroi Ramos. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO