Spanja e shkatërron Kosta Rikën

David Silva me dy gola,Jordi Alba, Alvaro Morata dhe Iniesta me nga një gol, shënuan në fitoren e Spanjës.

Sport

11/11/2017 23:25

Spanja ka shënuar fitore të lehtë në miqësoren ndaj Kosta Rikës.

‘La Roja’ ka mposhtur 5:0 Kosta Rikën, në miqësoren e zhvilluar në ‘La Rosaleda’, në Malaga.

David Silva me dy gola,Jordi Alba, Alvaro Morata dhe Iniesta me nga një gol, shënuan në fitoren e Spanjës./Lajmi.net/