Spahiu e përdorë Majlinda Kelmendin, për t’i sharë kundërshtarët e flamurit të Kosovës

7:23 | 8 Gusht 2016

Nexhmedin Spahiu

Analisti Nexhmedin Spahiu ka reaguar për fitoren e Majlinda Kelmendit, duke e futur sportisten ndërmjet tij dhe kundërshtarëve të ideve të tij për flamurin e Kosovës.

Ai ka thënë se të gjithë atyre që e kanë sha flamurin e Kosovës, Majlinda Kelmendi ua rrafshoi nënat, transmeton lajmi.net

“Te gjithe atyre qe ma kane share Flamurin Kombetar Kosovar, mua, Halil Matoshit, Murat Rifat Jasharit, Blerim Gashanit, Hazbi Gashit, Ertan EMunoglit, Arian Krasniqit, Fatlum Sadikut, Ismet Azizit, Lenny B Garaes e shume e shume te tjereve ,e qe na nuk mujshim me ua kthy, Majlinda Kelmendi ua rrafshoi 999999 nana. Shani hala bre shpihunat e dreqit”, ka shkruar Spahiu. /lajmi.net