Sot fillon Botërori 2018, formacionet e mundshme për Rusi – Arabi Saudite – Lajmi.net
Sot fillon Botërori 2018, formacionet e mundshme për Rusi – Arabi Saudite
Autori: Lajmi.net Sport 7:15, 14 June 2018
Rusia dhe Arabia Saudite hapin sot me duelin e tyre "Kampionatin botëror 2018".

Nikoqiri Rusia sot e hapë “Kampionatin botëror 2018”.

Ndeshja e parë do të jetë ndaj Arabisë Saudite me fillim nga ora 17:00.

Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Rusia (4-5-1): Akinfeev; Mario Fernandes, Kutepov, Ignashevich, Zhirkov; Samedov, Gazinsky, Dzagoev, Zobnin, Golovin; Smolov.

Arabia Saudite (4-2-3-1): Al-Owais; Al-Shahrani, O.Hawsawi, M.Hawsawi, Al-Harbi; Al-Faraj, Otayf; Al-Dawsari, Al-Muwallad, Al-Jassim; Al-Sahlawi.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO