Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Sot është një ditë e rëndësishme për Yll Limanin

18:55 | 2 Gusht 2020

Nëna e këngëtarit feston ditëlindjen.

Nëna e këngëtarit Yll Limani sot feston ditëlindjen, dhe në këtë ditë të veçantë ndonëse nuk janë afër, i biri ja bën një urim special, shkruan lajmi.net.

Këngëtari hyri në Instagram për të ndarë një imazh të së ëmës ku i bashkëngjiti këtë urim “Urime ditëlindja dashnia jem”.

Përndryshe, Ylli është në finalizim të projektit të ri muzikor, i cili është në bashkëpunim me reperin Lumi B, dhe brenda pak ditëve pritet publikimi. /Lajmi.net/