Sonte super meçi i boksit, në sa ora fillon dueli Haye – Bellew?

Ish kampioni i botës David Haye ndeshet sonte me Tony Bellew në Londër.

Sport

04/03/2017 12:26

Pritja e gjatë mori fund, David Haye dhe Tony Bellew do të ndeshen sonte në Londër.

Dy boksierët janë përgatitur me plot tension për duelin e tyre, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ballafaqimi pritet të jetë jashtëzakonisht interesant.

Sipas medieve angleze, meçi do të fillojë mes orës 23:30-23:45. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6