Sonte episodi i 52-të i “Egjelit”, Liki ka një problem

Seriali "Egjeli" është komedia shumë e pëlqyer tek publiku.

ShowBiz

29/04/2018 09:17

Për çdo javë, aktorët e këtij seriali dhurojnë humor të paparë me rolet e tyre, të cilat tashmë çdonjëri i njohim, shkruan lajmi.net.

Në Gjirafa.com është publikuar promoja e episodit të 52-të të “Egjelit”, ku edhe kësaj radhe ndodhin shumë ngjarje dramatike.

Liki është në halle dhe duke qarë tregon për problemin që ka, një debat i nxehtë zhvillohet mes Ilazit dhe bashkëshortit të Sevdies, derisa të ndërhyjë kjo e fundit, kurse axha Sheqë dhe teta Gjylë si çdo herë kanë mosmarrëveshje.

Më poshtë mund të ndiqni promon e episodit të 52-të të “Egjelit”, i cili transmetohet sonte nga ora 20:15 në platformën Gjirafa.com. /Lajmi.net/

https://video.gjirafa.com/stupcatvideo?video=stupcat-egjeli-2018-promo-episodi-52