Soni rikthehet në palestër (Video)

Soni Malaj pas shumë punëve e koncerteve që kishte këtë verë, ajo i është kthyer përditshmërisë së saj, palestrës.

ShowBiz

24/08/2015 15:29

Soni ka postuar një video në rrjetin Instagram, ku shihet teksa bën ushtrimet që ajo i ka të përditshme.

Këngëtarja njihet tashmë për format e saj sexy, pasi që ajo është mjaft aktive në këtë lloj të sportit.

Pothuajse çdo ditë, Soni shpërndanë e poston fotografi në palestër, duke i shfaqur ushtrimet që bën, dhe fizikun që ajo e ka./KlanKosova