Soni e Arditi të lumtur pranë njëri-tjetrit (Foto)

Këngëtarja Soni Malaj dhe kantautori Ardit Gjebrea dihet se janë miq shumë të mirë.

ShowBiz

05/03/2017 22:30

Këtë më së miri e dëshmon fotografia e fundit e publikuar nga ai e shkëputur nga emisioni ‘E diela shqiptare’, shkruan lajmi.net

Soni si myasfire e Arditit ka realizuar një foto bashkë me mikun e saj ku përkrah tij duket shumë e lumtur, njësoj edhe Arditi.

Kështu e ka shoqëria./Lajmi.net/