Soni bën edhe një operacion plastik

Këngëtarja e njohur Soni Malaj këto ditë ka menduar që të merret pak më shumë se zakonisht me vetveten.

ShowBiz

07/02/2015 14:42

Nëse po mendoni për setin e fundit fotografik, për ndonjë prereje flokësh ose manikyr – pedikyer, harrojeni. Soni, ka bërë diçka shumë më të madhe. Burime të Indeksonline pohojnë se këngëtarja e njohur nga Shqipëria ka kryer një ndërhyrje në të pasme. Soni, i ka ri-modeluar dhe rritur për pak të pasmet e saj. Ky, nuk është operacioni i parë plastik i Sonit, pasi më herët ajo e ka rregulluar edhe hundën.lajmi.net