Solskjaer e do këtë lojtar te Man Utd – Lajmi.net
Solskjaer e do këtë lojtar te Man Utd
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 16:14, 15 April 2019
Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United që ta transferojnë një mbrojtës gjatë afatit kalimtar të verës.

Ole Gunnar Solskjaer e di se pika më e dobët në skuadrën e Manchester United është mbrojtja.

Trajneri norvegjez ka kërkuar nga ‘Djajtë e Kuq’ që ta transferojnë Kostas Manolas nga Roma, përcjell lajmi.net.

Për ta kompletuar transferimin e mbrojtësit grek, Manchester United duhet të paguajë 35 milionë euro.

Manolas ishte shumë afër të transferohet në verën e kaluar te Zeniti, por në fund vendosi të qëndrojë te Roma, duke kërkuar një skuadër më të madhe, ndërsa tani e do skuadra angleze. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO