S’ndalen golat në ndeshjen Luksemburg – Portugali, shënohet i treti në minutën e 18-të

Portugalia e ka trefishuar avantazhin 0:3 kundër Luksemburgut në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Bernardo Silva ka realizuar golin e tretë në mintuën e 18-të për ish-kampionët e Evropës, shkruan lajmi.net. Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. VIDEO Portugal are on 🔥 as…

Sport

26/03/2023 20:07

Portugalia e ka trefishuar avantazhin 0:3 kundër Luksemburgut në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian.

Bernardo Silva ka realizuar golin e tretë në mintuën e 18-të për ish-kampionët e Evropës, shkruan lajmi.net.

Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

VIDEO