Smalling ka një femër të “çmendur” (FOTO)

Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Chris Smalling është në lidhje me bukuroshen Sam Cooke.

Sport

28/01/2016 13:03

Manchester United dhe mbrojtësi Chris Smalling nuk mund të jenë të kënaqur me rezultatet e këtij sezoni.

Por, reprezentuesi anglez nuk ka telashe jashtë fushës së lojës.

Ai është në lidhje me bukuroshen Sam Cooke, përcjell “Lajmi.net”.

Cooke konsiderohet si një prej femrave më seksi në lidhje me një futbollist.