Sllovakia përmbysë Shqipërinë, ia merr tre pikë shumë të rëndësishme – Lajmi.net
Sllovakia përmbysë Shqipërinë, ia merr tre pikë shumë të rëndësishme
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:13, 23 March 2018
Kombëtarja U21 e Sllovakisë ka befasuar kombëtaren e re të Shqipërisë.

Në stadiumin ‘Selman Stërmasi’, Sllovakia ka mposhtur 2:3 Shqipërinë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2019.

Shqipëria dy herë në këtë ndeshje kishte epërsinë, por në fund nuk arriti ta ruajë atë epërsi, për të humbur tre pikë shumë të rëndësishme.

Manaj shënoi të dy golat për kuqezinjtë, ndërsa për mysafirët shënuan Spalek, Dimun dhe Mraz./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO