Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni nga Big Brother VIP Albania

Një nga temat më të përfolura të kësaj jave kanë qenë Meritoni Ilnisa dhe Egla. Egla është skualifikuar nga BBVA për shkak së ajo i ka hedhur verë në fytyrë Meritonit, shkruan lajmi.net. Pas kësaj ngjarje një Zarf i Zi ka arritur në shtëpi i dedikuar për Ilnisën dhe Meritonin. Vëllai i Madh ka vendosur…

ShowBiz

02/04/2024 23:17

Një nga temat më të përfolura të kësaj jave kanë qenë Meritoni Ilnisa dhe Egla.

Egla është skualifikuar nga BBVA për shkak së ajo i ka hedhur verë në fytyrë Meritonit, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj ngjarje një Zarf i Zi ka arritur në shtëpi i dedikuar për Ilnisën dhe Meritonin.

Vëllai i Madh ka vendosur të skualifikohen nga gara për çmimin e madh Meritoni dhe Ilnisa. /Lajmi.net/

YouTube player