“Skuadrat e mëdha ta përcjellin Arbër Zenelin” – Lajmi.net
“Skuadrat e mëdha ta përcjellin Arbër Zenelin”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 17:13, 15 April 2019
Ish trajneri i Marseille, Elie Baup ka deklaruar se skuadrat e mëdha franceze duhet ta vëzhgojnë Arbër Zenelin.

“Në afatin e ardhshëm kalimtar dy futbollistët e Reims, Arbër Zeneli dhe Remi Oudin janë opsion shumë i mirë. Ekipet e mëdha duhet ti ndjekin” deklaroi Baup për CoeurMarseillais.

Zeneli u transferua te Reims në janar nga Heerenveni.

Aktualisht vlera e mesfushorit kosovar në treg është 6 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO