Skuadra nga Premierliga “shokon” Realin me ofertën për James Rodriguez

E ardhmja e James Rodriguezit mund të jetë në Premierligë.

Sport

19/12/2016 18:05

Kolumbiani dje deklaroi se është i pakënaqur me situatën te skuadra mbretërore dhe se ka vetëm shtatë ditë për të vendosur për të ardhmen.

Këtë situatë të James Rodriguezit, dëshiron ta shfrytëzojë Chelsea.

‘Blutë’ e Londrës sipas medieve në Spanjë i kanë ofruar 89 milionë Real Madridit për 25 vjeçarin, përcjell lajmi.net.

Vështirë të besohet se një ofertë e tillë nuk do të merret parasysh nga skuadra mbretërore.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.