Skuadra e njohur serbe futet në Kosovë, do t’i zhvillojë dy ndeshje

Partizani i Beogradit ka arritur në Kosovë.

Sport

04/12/2018 08:19

Partizani ka arritur në Kosovë që t’i zhvillojë dy ndeshje.

Mediat serbe kanë shkruar se ekipi nuk ka arritur i plotë në Mitrovicën Veriore, ku do të përballen me ekipet e ashtuquajtura, “Trepça” dhe “Leposaviqi”, përcjell “lajmi.net”.

Partizani i Beogradit do t’i zhvillojë këto ndeshje si ekspeditë dhe të njihen nga afër me dy skuadrat që luajnë në Kosovë.

Skuadra serbe, ndeshjen e parë do ta ketë ndaj “Trepçës”, e që do të startoj në ora 15:00. /Lajmi.net/