Skuadra e Bundesligës hyn në garë për Mateo Kovacicin – Lajmi.net
Skuadra e Bundesligës hyn në garë për Mateo Kovacicin
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 21:17, 4 June 2018
Derisa Mateo Kovacic po përgatitet për Kupën e Botës me kombëtaren e Kroacisë, numri i skuadrave që po shprehin interesim për të, vazhdon të rritet.

Pas Interit, Juventusit dhe Manchester United, është edhe një tjetër skuadër që po kërkon transferimin e kroatit të talentuar.

Bëhet fjalë për gjermanët e Schalke.

Gazeta spanjolle ‘Marca’ shkruan se Schalke është e gatshme të ulet me skuadrën e Real Madridit për të negociuar transferimin e Mateo Kovacic./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO