Skivi i gëzohet fitores së Erion Veliajt

Në mesin e shumë artistëve shqiptar që shprehin haptazi preferencat e tyre politike,është edhe reperi Visar Shala i njohur si Skivi Skillz.

ShowBiz

24/06/2015 10:00

Megjithëse reperi është nga Kosova dhe nuk ka të drejtë vote në Shqipëri,fitorja e Erion Veliajt në Tiranë e ka gëzuar shumë.

“Duke pi kafe rash në kta flamura dhe thash te shfrytëzoj rastin me ni selfie t’i uroj fitoren Erion Veliajt,suksese dhe punë të mbarë”,ka shkruar reperi në llogarinë e tij në Instagram i fotografuar afër flamujve të PS-së,transmeton Lajmi.net.

1